Kliitorirehvides võib kotkas teha kõike ... - mida anakonda lubab

 • Avalik kiri Martin Helmele ja Arnold Sinisalule

  01.04.2023
  Global: From Eagle to the Zoo / От Орла зоопарку / Kotkalt loomaaiale   Kohalik: Artur Taivere avalik kiri Martin Helmele ja Arnold Sinisalule.   Maakeeli: Eesti mehe aprillinali.   Miks kirjutan? 1. Sest mul on tekkinud kindel sisemine veendumus, et olete leidnud seebi ja oma kõrvad ära pesnud. Loodan, et hindate sisu, mitte aga grammatika vigu. 2. Ja hiljuti palus üks blondiin, et ma teeks nalja. Ma küsisin üle: ”Kas kerge iil või orkaanilaadne maru?” Ta palus midagi suuremat, mahlasemat ja tummisemat...
 • Artur Taivere avalik kiri Tartu Aleksandri pubile

  14.12.2022
  (osaliselt ka kõikidele teistele nii Eestis kui ka mujal asuvatele õhtustele toitlustuskohtadele)   Tere, kapten, siin madrus teiselt laevalt ...   Ma laon siia oma probleemid punktide kaupa, nii on Sul lihtsam navigeerida.   Ma külastasin Sinu laeva 08.10.2022. Olin täies lastis.
 • Avalik kiri Taavi Libele ja TV3-le

  01.12.2022
  Tere Taavi ja tere TV3!   Vaatan teid siit Tõrvandist ja mõtlen, kas te olete komad või nibud? Kas te olete kõrgelt kukkunud või lihtsalt kaua kukkunud? Kas teil mune on või olete lihtsalt kliitorite kari?   Võtame asjad üksipulgi lahti – nii on lihtsam teile ja ka lugejatele.
 • Letter to Lukasz - Van den Ban Autobanden B.V. from Artur Taivere – AT Nobe OÜ

  16.11.2022
  Hi L, it`s A here, Let us discuss who we are and where we are as both men and as companies. as well as. Look at where the tyre industry as a whole is right now. Producers, stockists/sellers and servise. I will try to be very precise – short sentences with broader meanings.
 • Letter nr 1 from Artur Taivere – to Bridgestone / (in Tiger year 2022)

  15.03.2022
  World is spinning. Faster, faster and faster ... Our memories and mistakes what were made in the past are die away. But we should remember our history, be acapable to notice our mistakes and learn from them. Why? Because, if we dont learn we will repeat them again and again. Reapeating the same mistakes are: costly, paintful and pointless. AT Nobe and Bridgestone have had a bumpy history. In the past we didnt stood face to face. Against my face were Bridgestone`s dick. „I didnt bite  - i was polite.” This time if the same mistake will b...
 • AT Nobe lõpetamise teade 1. detsember 2021

  01.12.2021
  Tervist austatud eestimaa elanikud.    1. OÜ AT Nobe annab teada, et peale 24a ja 8 kuud tegutsemist Tartumaal, Kambja vallas asuv rehvitöökoda lõpetab tegevuse. Me täname teid kliendid kogu südamest selle eest, et kasutasite meie teenuseid ja usaldasite meid enda sõiduki kallale. Püüdsime kogu tegutsemisajaloo vältel hoida masti vertikaalselt ja sihte horisontaalselt.